Söve - Söve Fiyatları | Söve İzmir - Söve İmalatı Söve Satışı

A+ R A-

Polisan Boya Renk Kataloğu

 

Polisan Gülen Boya Renk Kartelası Renk Kataloğu Polisan Boya Fiyatları

polisan, polisan boya, polisan boya renk kataloğu, polisan boya renk kartelası,polisan boya renk kataloğu,polisan boya kataloğu,polisan renk kartelası…

Yıllardır gençliğini ve güzelliğini korumayı başaran diva Ajda Pekkan, genç kalmanın sırrını açıkladı. Diva, dda’nın yapmış olduğu reklâm filmiyle iki Mayıs’tan itibaren Gülen Boya’nın ürettiği “Elegans Anti-aging” reklamında oynayacak.
İhtiyaçları analiz ederek bu doğrultuda üretim geliştiren gülen boya, tıpkı insanlarda yaşlanmayı geciktiren kremlerin gibi yaşlanmayı geciktiren boya üretti.kimyasal formülleriyle yaşlanma karşıtı özellik kazanan anti-aging boya serisi “Elegans Anti-aging” Ajda pekkanla tanıtılacak
Gülen boyanın satışa sunmaya başladığı ürün içerdiği moleküler sayesinde yaşlanmayı geciktirdiği gibi kolay silinebilme özelliğine de sahip. Ürünü tanıtımında dda reklam şirketi kanyonda her daim genç kalmayı başaran Ajda pekkanla birlikte yapıldı…

Kir tutmaz bir yapıya sahiptir. ” Elegans Anti – Aging” kirleri ve lekeleri yüzeyinde bulundurmuyor. Kirler yüzeye çıkamazken bu ürün kolay silinebilir olması renklerin canlılığınıda sürekli capcanlı tutuyor.

Bu özel ürürün bütün telif ve isim hakları Gülen Boya firmasına aittir. Bu ürün içerisinde bulunan kimyasallar yurtdışından getiriliyor. Anti – Aging (Gülen Boya Dış Cephe Renk Kartelası), Ahşap koruyucular ve Tekne Boyları olmak üzere 3 çeşit boya seçeneğide sunuyor.

Gülen Boya Polisan Renk Kataloğu;

Boya karışım merkezi olarak tasarlanan Mix Center, renk seçimine özgür bir yaklaşım getirmeyi amaçlamaktadır. Zaman kaybını sıfıra indiren, istenilen renkte boya teminini pratik şekilde gerçekleştiren Mix Center Sistemi “Renkte sınır yoktur!” sloganıyla, tüketicinin istediği anda istediği renge ulaşabilmesini sağlamayı hedeflemektedir. 

Mix Center Sistemi içerisinde 402 renkli Colorium İç Mekan, 200 renkli Colorium Dış Cephe, 2000 renkli Colorium Universal ve RAL Kartela renklerinden oluşan kolleksiyonlar yer almaktadır. 

Bugüne kadar müşterilerine sunduğu ürünlerle insan ve çevre sağlığına verdiği önemi kararlılıkla sürdürmekte olan Polisan, Türkiye’de ilk kez su bazlı mix sistemi müşterisinin hizmetine sunmaktadır.

Pagerank

İzmir Söve | İzmir Mantolama| Dış Cephe Mantolama | Söve İmalatı| Toptan Söve | Söve Fiyatları

.

% 100 müşteri memnuniyeti